Warning: scandir(/var/www/vhosts/orient/orient.uni.lodz.pl/htdocs//.ssh): failed to open dir: Permission denied in /var/www/vhosts/orient/orient.uni.lodz.pl/htdocs/templates/orient/index.php on line 1 Warning: scandir(): (errno 13): Permission denied in /var/www/vhosts/orient/orient.uni.lodz.pl/htdocs/templates/orient/index.php on line 1 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/orient/orient.uni.lodz.pl/htdocs/templates/orient/index.php on line 1 Zaproszenie na IX Dni Arabskie
Zaproszenie na IX Dni Arabskie

Katedra Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki UŁ oraz Koło Naukowe Bliskiego Wschodu "Al-Maszrik" zapraszają studentów oraz doktorantów do zgłaszania tematów wystąpień na IX Dni Arabskie "Wschód i Zachód: tolerancja i różnorodność", które odbędą się w dniach 18-19 kwietnia 2012 r. w Łodzi.

Celem konferencji jest przybliżenie bogactwa kulturowego cywilizacji islamu oraz jej interakcji z cywilizacją zachodnią. Referaty dotyczyć będą szeroko rozumianych zagadnień politycznych, ekonomicznych i społecznych świata muzułmańskiego, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń tzw. "Arabskiej Wiosny".

Najlepsze publikacje ukażą się w e-booku.

Opłata konferencyjna dla prelegentów wynosi 50 zł i pokrywa udział w konferencji, poczęstunek oraz materiały konferencyjne (forma płatności zostanie określona w późniejszym terminie). Dla słuchaczy wstęp wolny.

Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu/-ów.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ. Objęły ją patronatem Stosunki Międzynarodowe.

W celu wystąpienia z referatem należy ze strony Katedry Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki UŁ pobrać formularz zgłoszeniowy i uzupełniony przesłać od 1 do 10 marca 2012 r. na adres sekretarza konferencji dr Marty Woźniak:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.