Zaproszenie

Zakład Azji Wschodniej oraz Studenckie Koło Naukowe Azji Wschodniej i Pacyfiku wraz z Katedrą Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki oraz Kołem Naukowym Bliskiego Wschodu ?Al-Maszrik? serdecznie zapraszają na konferencję naukową:

?Cyberprzestrzeń w krajach Orientu:
wolność i zniewolenie?

Łódź, 10 stycznia 2013 r.

Program konferencji będzie obejmował następujące zagadnienia:
- Internet jako narzędzie cenzury;
- Internet jako narzędzie demokratyzacji regionów;
- Cyberterroryzm;
- Bezpieczeństwo teleinformatyczne;
- Społeczności internetowe;
- Wszelkie inne zagadnienia powiązane z cyberprzestrzenią krajów Orientu.

Do udziału w konferencji w sposób szczególny zapraszamy młodych naukowców ? studentów oraz doktorantów. Uczestnicy proszeni są o przesyłanie zgłoszeń w terminie do 14.12.2012 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Konferencja odbędzie się na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Narutowicza 59a, 90-127 Łódź).

Zapraszamy do udziału!